Quilt · Sewing

Pomarańcze na konkurs

W poprzednim półroczu brałam udział w projekcie Gosi Pawłowskiej pt: „Sew All Around”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Szycie na okrągło”. Gosia na swoim blogu Quilt’s my way udostępniła szablony oraz instrukcję jak dokładnie i co po czym wykonać. Dla mnie czyli początkującej quilterki (smile!) taki projekt był wspaniałą szansą na to, by się nauczyć czegoś nowego i podejrzeć pracę zaawansowanej koleżanki od wewnątrz. O wykonanym wg. wytycznych quilcie pisałam tu klik!!!

DSC05625a

Postanowiłam zgłosić swoją pracę na konkurs zorganizowany specjalnie dla nas, czyli dla uczestników ww QAL’a.

Quilts My Way3-001

Więcej informacji oraz inne prace mniej lub bliżej mi znanych koleżanek głównie z fejsbukowej grupy „Patchwork po Polsku” możecie obejrzeć tutaj klik!!!

Przy okazji zgłoszenia swojej pracy na konkurs organizowany przez Gosię strzeliłam moim „Pomarańczom” sesję w ogrodzie, ponieważ moje zdjęcia sprzed pół roku są słabe jakościowo. Cieszę się, że nie oddałam tego quiltu nikomu i wisi na codzień w zaszczytnym miejscu w mojej pracowni, dzięki czemu mogłam go na nowo fotografować bez żadnych ograniczeń.

DSC05636a

DSC05632a

A na pytanie dlaczego poprzednie zdjęcia są słabe, odpowiedź jest prosta. Tak się spieszyłam, żeby pokazać swój nowy uszytek światu, że nie zadbałam o jakość i fotografowałam przy sztucznym, żółtym świetle. Oj, próżna moja dusza 😉

Konkurs trwa, a Wy trzymajcie za mnie kciuki. Chociaż nie wykonałam swojego quiltu dokładnie wg. wytycznych Gosi, uwielbiam go. Jest super energetyczny i cały mój 🙂

 

Reklamy

Jedna myśl na temat “Pomarańcze na konkurs

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s